Olga Maciejewska-Żurek

Adwokat
Adwokat Olga Maciejewska Kancelaria Adwokacka
Uzyskanie Certyfikatu jest dla mnie bardzo ważnym sygnałem i docenieniem mojej kilkuletniej pracy z klientami w sprawach rodzinnych. Od lat staram się pomagać klientom i klientkom w sprawach rozwodowych i okołorodzinnych, podchodząc do problemu w sposób kompleksowy – wsparcia nie tylko prawnego, ale i psychologicznego zarówno dla rozstających się rodziców, jak i dla ich małoletnich pociech. Wielokrotnie ze strony klientów otrzymywałam podziękowania właśnie za to inne, niż standardowe podejście do tematu oraz wsparcie jakiego mogli oczekiwać moi klienci w toku sprawy.

Jako pełnomocnik zdaję sobie sprawę, że uprawomocnienie się wyroku rozwodowego nie kończy sprawy, a jedynie pewien etap sądowy dla stron. Problemy, których nie udało się rozwiązać rodzicom, bowiem prędzej czy później wrócą w toku sprawy o podwyższenie alimentów, zmianę rozstrzygnięcia o kontaktach czy władzy rodzicielskiej. Pomoc profesjonalistów i wsparcie psychologiczne, terapeutyczne czy mediacyjne daje samym klientom również lepsze poczucie przygotowania do sprawy, kompleksowego rozwiązania problemu, a nie jedynie „odhaczenia” pewnego elementu w konflikcie dorosłych, jakim jest sprawa sądowa.

Certyfikat daje moim klientem pewność, a za razem spokój pełnej opieki i wsparcia w tej trudnej życiowo i emocjonalnie sytuacji.

Dla mnie z kolei otrzymanie Certyfikatu pokazuje, że moje wysiłki i codzienna praca są doceniane przez grono wybitnych specjalistów rangi ogólnopolskiej, za co bardzo dziękuję.

Olga Maciejewska-Żurek