Kancelaria Przyjazna Dziecku

Kancelaria Przyjazna Dziecku to inicjatywa mająca na celu propagowanie i stosowanie zasad minimalizujących negatywne emocje, jakie towarzyszą dziecku podczas procedur prawnych związanych z rozstaniem rodziców.

W pierwszej edycji konkursu certyfikat Kancelarii Przyjaznej Dziecku uzyskało 41 kancelarii adwokatów i radców prawnych.

Z ręką na sercu rekomendujemy ich usługi.

41 kancelarii adwokatów i radców prawnych, które prezentujemy poniżej, przeszło weryfikację pod kątem stosowania standardów pomocy dziecku w sytuacji rozstania rodziców, współpracy z mediatorami i psychologami oraz dokładania wszelkich starań, by minimalizować negatywne emocje u dzieci rozstających się rodziców.

Co więcej, kancelarie te zadeklarowały podejmowanie działań w kierunku rozwoju, wdrażania i przestrzegania tych standardów, propagowanie ich w środowisku zawodowym, społecznym i wśród klientów oraz uwzględnianie ich przy tworzeniu strategii procesowych z klientem.

Mamy więc pewność, że wybierając którąś z nich, traficie Państwo w dobre ręce, a Wasze dzieci w jak najmniejszym stopniu odczują skutki rozstania.

Sprawdź Kancelarie Przyjazne Dziecku w Twojej okolicy

Informacje o konkursie

Konkurs Kancelaria Przyjazna Dziecku

Zapraszamy środowisko adwokatów i radców prawnych do włączenia się w akcję propagowania i stosowania zasad, mających na celu zminimalizowanie negatywnych emocji, jakie towarzyszą dziecku podczas procedur prawnych związanych z rozstaniem rodziców.

Dowiedz się więcej