Webinar – Fakty i mity o zmianie wysokości alimentów

Kwota zasądzonych alimentów z biegiem czasu może okazać się nieadekwatna do sytuacji, w której uprawniony do tego świadczenia znajduje się w danej chwili. Wówczas wielu z nich może zadawać sobie pytanie: Czy można zmienić wysokość alimentów?

Poruszane tematy

Dotyczy ZAGADNIEŃ

Autor

Zespół KOPD

Komitet Ochrony Praw Dziecka
Zmiana Wysokości Alimentów Artykuł Webinar

Kwota zasądzonych alimentów z biegiem czasu może okazać się nieadekwatna do sytuacji, w której uprawniony do tego świadczenia znajduje się w danej chwili.

Z pewnością są tego świadomi rodzice dzieci na etapie dorastania. Potrzeby zwiększają się wraz ze wzrostem dziecka i dziwnym trafem nie chcą się zatrzymać.

Wówczas wielu z nich może zadawać sobie pytanie: Czy można zmienić wysokość alimentów?

Na to pytanie odpowiemy podczas naszego webinaru.

Kwestie organizacyjne

Webinar odbędzie się 19 kwietnia 2022 r. o godz. 18:30 na platformie zoom

Udział w webinarze jest bezpłatny.

Prowadząca: Katarzyna Helszer

Adwokat i mediatorka. Zajmuje się prawem „życiowym” – rodzinnym, cywilnym, karnym. Ze szczególnym naciskiem na „rodzinnym”. Pomaga przejść przez trudy postępowania rozwodowego, opiekuńczego i alimentacyjnego. Posiada szerokie doświadczenie procesowe w reprezentacji klientów przed sądami wszystkich instancji.

Webinar realizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka w ramach projektu „Standardy Pomocy Dziecku w Sytuacji Rozstania Rodziców”

Projekt realizowany jest z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG.

Przeczytaj także

Facebook
Twitter
LinkedIn