Warsztat dla rodziców w sytuacji rozstania i rozwodu

Zapraszamy 29 i 30 maja (sobota i niedziela). Warsztat odbędzie się na online platformie Zoom. Zainteresowanych prosimy o pilny kontakt mailowy. Liczba miejsc ograniczona!
Warsztat Dla Rodziców W Sytuacji Rozstania I Rozwodu

Warsztat przeznaczony jest dla rodziców będących w sytuacji rozwodu, separacji lub rozstania z byłym partnerem. Konflikty między byłymi partnerami, kryzysy małżeńskie, rozwód bądź separacje to sytuacje uruchamiające przeżywanie bardzo silnych emocji takich jak: rozczarowanie, złość, niechęć, żal czy wrogość. Bywa tak, że dorosłym brakuje wsparcia i umiejętności radzenia sobie z sytuacjami kryzysowymi i trudno im skoncentrować uwagę na dziecku i jego potrzebach.

Program warsztatu obejmuje wiedzę i ćwiczenia praktyczne na temat potrzeb dziecka, potrzeb rodzica, sposobów rozwiązywania konfliktów, asertywności, zasad dobrej komunikacji, mediacji rodzinnej i radzenia sobie z emocjami. Udział w warsztacie daje uczestnikom konkretną wiedzę oraz możliwości przełożenia jej na sytuacje życiowe.

Warsztat będzie prowadzony w formule online za pośrednictwem platformy Zoom przez dwóch trenerów-psychologów w dniach 29 maja i 30 maja 2021 roku w godzinach 9.00-17.00.

Zainteresowanych prosimy o jak najszybszy kontakt mailowy z Panią Karoliną Budzik e-mail: k.budzik@kopd.pl lub Panią Patrycją Kurowską-Kowalczyk e-mail: p.kurowska@kopd.pl w celu umówienia indywidualnej konsultacji psychologicznej przed rozpoczęciem warsztatu. Odbycie indywidualnej konsultacji psychologicznej jest niezbędnym warunkiem udziału w warsztacie.

Udział w warsztacie jest bezpłatny! UWAGA: liczba miejsc ograniczona!

Warsztat jest współfinansowany ze środków m.st. Warszawy
Obraz StockSnap z Pixabay

Przeczytaj także

Facebook
Twitter
LinkedIn